Bonnier Media // Tlf. 22 04 73 00 // magasiner@bonnier.no

Postadresse:
Boks 61 Sentrum
0101 OSLO

Besøksadresse:
Øvre Vollgate 6
0158 OSLO

Fakturaadresse:
Bonnier Media AS 2415
Att: (referansenummer)
c/o fakturamottak
Postboks 4466
8608 MO I RANA

Anne Kathrine Krøvel

Director of Sales 934 00 404 anne.krovel@bonnier.no

Tone Christensen

Sales Manager Digital 473 05 700 tone.christensen@bonnier.no

Anne Lene Drillestad

Sales Manager Print/Digital 970 22 772 anne-lene.drillestad@bonnier.no

Kjerstin Konterud

Sales Manager Print/Digital/Event 916 17 968 kjerstin.konterud@bonnier.no

Susanne Kjellhov

Head of Influencer 907 11 149 susanne.kjellhov@bonnier.no

Merete Alhaug

Sales Manager Bo Bedre 934 00 402 merete.alhaug@bonnier.no

Mariann Sunde

Key Account Manager Print/Digital 402 46 021 mariann.sunde@bonnier.no

Hanne Olstad

Key Account Manager Print/Digital 918 77 984 hanne.olstad@bonnier.no

Christine Pedersen

Key Account Manager/Kreativt ansvarlig 926 18 701 christine.pedersen@bonnier.no

Haakon Herregarden

Key Account Manager Print/Digital 470 19 470 haakon.herregarden@bonnier.no

Katja Norman Ljungblom

Key Account Manager Digital 922 92 157 katja.ljungblom@bonnier.no

Anette Johansen

Key Account Manager Digital 951 91 346 anette.johansen@bonnier.no

Anette Sommerfelt Kvaal

Maternity Leave - Key Account Manager 909 25 952 anette.kvaal@bonnier.no

Ulrika Tidhammar

Key Account Manager - Vi i villa 466 360 55 ulrika.tidhammar@bonnier.no

Anniken Englund

Account Manager Digital 93286804 anniken.englund@bonnier.no

Giedre Maciniene

Head Of Analysis & Insight 458 00 282 giedre.maciniene@bonnier.no

Hildur Mork

Media Coordinator print 924 01 443 hildur.mork@bonnier.no

Cecilie Sandbu

Media Coordinator digital 997 31 356 cecilie.sandbu@bonnier.no

Cathrine Lunga

Maternity leave - Media Coordinator 922 49 866 cathrine.lunga@bonnier.no

Kontakt Bonnier Media

Øvre Vollgate 6, 0158 Oslo 22 04 73 00